Založení spolku

Veškerou administrativu spojenou se založením spolku vyřídíme za vás. Prvozápis spolku na klíč, online a bez kompromisů, a to:

RYCHLE

Za 10 let jsme nasbírali mnoho zkušeností a optimalizovali procesy přípravy dokumentů. Dokumenty připravíme do 3 pracovních dní.

PROFESIONÁLNĚ

Jsme jedničkou v tomto oboru, založili jsme více než 5000 spolků a rádi pomůžeme i vám.

S JISTOTOU

Míra úspěšného zápisu na první pokus je 99 %.

S GARANTOVANOU KONEČNOU CENOU

Neúčtujeme žádné vícepráce nebo skryté poplatky. Cena již od 2990 Kč.

Ušetříme vám čas a energii.

Neváhejte nás kontaktovat

Hlavní výhody spolku

Spolky přinášejí hodnotu nejen svým členům, ale i širší komunitě, a to poskytováním platformy pro společný růst, vzdělávání a prosazování společných zájmů.

 • SDRUŽOVÁNÍ A SPOLUPRÁCE – Spolky umožňují lidem se sdružovat a spolupracovat na základě společných zájmů, hodnot nebo cílů.
 • ORGANIZOVÁNÍ AKCÍ, VZDĚLÁVÁNÍ A OSVĚTA
 • PRÁVNÍ SUBJEKTIVITA – Spolky mohou vlastnit majetek, uzavírat smlouvy (pracovní, nájemní, kupní atd.).
 • ČERPÁNÍ DOTACÍ – Dotace od města a obcí nebo od sportovních střešních organizací jako FAČR, ČUS (Česká unie sportu), asociací atd.
 • DAŇOVÁ ZVÝHODNĚNÍ A ÚLEVY
 • OVLIVŇOVÁNÍ VEŘEJNÉ POLITIKY
 • SOCIÁLNÍ PŘÍNOS – Sbírky a charitativní činnost – možnost vedení transparentního účtu.

Cena

Postup spolupráce

 1. Zašleme vám vstupní dotazník s otázkami na Váš kontaktní e-mail, nebo můžete vyplnit příslušný online formulář k založení spolku.
 2. Do 3 pracovních dnů od obdržení kompletně vyplněného dotazníku vyhotovíme veškeré dokumenty, které vyžaduje soud, jako jsou stanovy, pozvánka na ustavující schůzi, zápis z ustavující schůze, listina přítomných, čestné prohlášení členů statutárního orgánu (popř. kontrolní komise), návrh na zápis údajů spolku do spolkového rejstříku (IFORM), souhlas vlastníka nemovitosti s registrací sídla spolku apod. Včetně kompletace a kontroly všech dokumentů a jejich odeslání na soud.
 3. Dokumenty zašleme e-mailem ke konzultaci s instrukcemi jakými podpisy dokumenty opatřit (úředně ověřené a prosté podpisy).
 4. Dokumenty si vytisknete a opatříte podpisy.
 5. Podepsané dokumenty zašlete poštou k nám do kanceláře (volitelné, ale doporučujeme).
 6. Provedeme závěrečnou kontrolu a ten samý den odešleme na příslušný soud.
 7. Soud má 5 pracovních dní na vydání usnesení, které vám zašle poštou nebo datovou schránkou.
 8. Do 15 dnů od převzetí nabude usnesení právní moci a spolek bude zapsán do spolkového rejstříku (této lhůty na odvolání se můžeme vzdát a urychlit tak celý proces).

Pomohli jsme také těmto spolkům

Kontaktujte nás

Nebo vyplňte formulář a my se vám ozveme

Zde můžete již teď nahrát původní stanovy spolku (nepovinné). Urychlíte tím pozdější zpracování vaší žádosti. Max. velikost každého souboru je 6 MB. Odeslání formuláře může chvíli trvat.

Souhlasím se shromažďováním, uchováním a zpracováním osobních údajů obsažených v tomto formuláři Ing. Robertem Blažkem, IČ: 02090759 (příp. jeho zaměstnanci) pro účely využívání jeho služeb. Tento souhlas uděluji pro všechny údaje obsažené v tomto formuláři, a to pouze po dobu nutnou k zápisu předmětného spolku do Spolkového rejstříku. Všechny údaje jsou poskytovány dobrovolně a pouze za účelem zapsání spolku do Spolkového rejstříku.Tento web je proti spamu chráněn reCAPTCHA. Platí zásady ochrany osobních údajů Google a podmínky služby Google.